TTCI 2007 Spring Monday League Pictures

Meet the players!

Team 1: Super Subs

Jeff Button, Division I

Jeff Button, Division I

Mike Lacey, Division II

Mike Lacey, Division II

DaveBeery, Division III

DaveBeery, Division III

Troy Gonzalez, Division IV

Troy Gonzalez, Division IV

Jeff Button and Mike Lacey, I - II Doubles

Jeff Button and Mike Lacey, I - II Doubles

Dave Beery and Troy Gonzalez, III - IV Doubles

Dave Beery and Troy Gonzalez, III - IV Doubles

Team 2: Team Liberty

Brian Bartley, Division I

Brian Bartley, Division I

Darrel Austin, Division II

Darrel Austin, Division II

George Adrian, Division III

George Adrian, Division III

Brian Schultz, Division IV

Brian Schultz, Division IV

Brian Bartley and Darrel Austin, I - II Doubles

Brian Bartley and Darrel Austin, I - II Doubles

George Adrian and Brian Schultz, III - IV Doubles

George Adrian and Brian Schultz, III - IV Doubles

Team 3: Beauty & the Beasts

Craig Teegarden, Division I

Craig Teegarden, Division I

Ping Poulsen, Division II

Ping Poulsen, Division II

Russ Forthofer, Division III

Russ Forthofer, Division III

Jess Paul, Division IV

Jess Paul, Division IV

Craig Teegarden and Ping Poulsen, I - II Doubles

Craig Teegarden and Ping Poulsen, I - II Doubles

Russ Forthofer and Jess Paul, III - IV Doubles

Russ Forthofer and Jess Paul, III - IV Doubles

Team 4: Hide the Hominy

David Creel, Division I

David Creel, Division I

Steve Creel, Division II

Steve Creel, Division II

Scott Schweitzer, Division III

Scott Schweitzer, Division III

Carl Bradley, Division IV

Carl Bradley, Division IV

David Creel and Steve Creel, I - II Doubles

David Creel and Steve Creel, I - II Doubles

Scott Schweitzer and Carl Bradley, III - IV Doubles

Scott Schweitzer and Carl Bradley, III - IV Doubles

Team 5: Spin Doctors

Stephen Clyde, Division I

Stephen Clyde, Division I

Joe Shumaker, Division II

Joe Shumaker, Division II

Joe Johnson, Division III

Joe Johnson, Division III

Claude Creel, Division IV

Claude Creel, Division IV

Stephen Clyde and Joe Shumaker, I - II Doubles

Stephen Clyde and Joe Shumaker, I - II Doubles

Joe Johnson and Claude Creel, III - IV Doubles

Joe Johnson and Claude Creel, III - IV Doubles

Team 6: Men of Grecian

Steve Betts, Division I

Steve Betts, Division I

Robert Clyde, Division II

Robert Clyde, Division II

Joe Arbuckle, Division III

Joe Arbuckle, Division III

Troy Payner, Division IV

Troy Payner, Division IV

Steve Betts and Robert Clyde, I - II Doubles

Steve Betts and Robert Clyde, I - II Doubles

Joe Arbuckle and Troy Payner, III - IV Doubles

Joe Arbuckle and Troy Payner, III - IV Doubles